Turnaj se koná 26.12.2017

Startovné je 3000 Kč.

Nevratná záloha do 15.12.2017 v hodnotě 1500 Kč na účet – 1240689016/3030. Do informací pro příjemce napište název týmu.

Turnaj budou rozhodovat licencovaní rozhodčí.

Turnaj se hraje systémem skupin a posléze čtvrtfinále, semifinále a finále. Hraje se 1 * 20 minut Hrubý čas(základní skupina), 2 * 12 minut Hrubý čas (čas se zastaví při trestu a gólu)-( čtvrtfinále, semifinále, finále). Zápas o 3 místo se nehraje, poražený semifinalista obdrží bronzové medaile a pohár.

Každý zápas se hraje do rozhodnutí. V případě remízy okamžitě následují 3 nájezdy na každé straně, kdyby nebylo po 3 sériích rozhodnuto, pokračuje se po jednom nájezdu do rozhodnutí!

Hráč může na turnaji hrát jen za jeden tým, pokud by po vypadnutí chtěl hrát za jiný tým, musí to oznámit pořadatelům a soupeřům a ti musí tento přestup schválit!!

Výhra v základní hrací době- 3 body

Výhra po nájezdech – 2 body

Prohra po nájezdech – 1 bod

Prohra v základní hrací době – 0 bodů

Předávání cen bude po posledním zápase na hřišti.